Lot 62
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Ferdinand Boerma (1906-1979) en Alexander Liebmann (1871-1938)

Zuiders dorp op bergje (Stilleven op de achterzijde van het doek); Landschap met beekje

beide gesigneerd

1x olieverf op doek, 1x pastel, beide circa 71x84 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80