Lot 61
Vendue Next Door | 5 juli 2021
naar Paul Gabriël (20ste eeuw)

Windmolen in polderlandschap

draagt naam

aquarel, 72x93 (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325