Lot 60
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Nora Stroink (1897-1978) en Hollandse School (21ste eeuw)

"Zigeuner meisje" ; Man met bril

beide gesigneerd

1 olieverf op doek, 1 olieverf op paneel, beide zonder lijst, diverse afm van circa 31,5x20 cm en 40x30 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25