Lot 59
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Hubert De Vries (1899-1979) en Julien Creytens (1897-1972)

Sleepboten voor de rede van Antwerpen ; Haven van Antwerpen

beide gesigneerd

2x olieverf op board, diverse afm van circa 43x57 cm tot 59x69 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160