Lot 58
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Léonie Bander (1887-1982)

Staande man met pijp in interieur

gesigneerd (rechtsonder), geannoteerd en gedateerd 'Edam 1920' (linksonder)

olieverf op doek, 65x43 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60