Lot 57
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Alexander Coenraad Rosemeier (1888-1992) ; Hollandse School (20ste eeuw) en Edgar Bytebier (1875-1940)

Plattelandslandschap met zonsondergang ; Achtererf van een boederij ; Landschap

alle gesigneerd

2x aquarel, 1x olieverf op paneel, diverse afm van circa 26x35 cm tot 36x44 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60