Lot 56
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Piet in t Hout Jr. (1879-1965)

Gezicht op een gracht in Amsterdam

gesigneerd

olieverf op doek, zonder lijst, 35x50 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70