Lot 55
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Jacques Mels (1899-1974) (2x) en Annabel König (1963) en Hendrik Johannes Duiverman (1906-1973)

Diverse voorstellingen waaronder Limburgs landschap

alle gesigneerd en sommige gedateerd '41'

3x aquarel, 1x olieverf op papier, diverse afm van circa 41x60 cm tot 58x72 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25