Lot 54
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Gonda de Bles (1944) (2x) ; Günther Borst (1938) (2x) ;

"Droom V" ; "Duinen III" ; Abstracte compositie (2x)

alle gesigneerd en gedateerd, sommige getiteld

2x kl. houtsnede en 2x combiprint, diverse afm van circa 33x24 cm tot 53x73 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25