Lot 53
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Theo Goedvriend (1869-1979) (2x)

Bosstudie ; Betoverend kasteel

beide gesigneerd

1x olieverf op doek geplakt op board (zonder lijst) 1x olieverf op board, diverse afm van circa 25x20 cm en 41x35 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90