Lot 52
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Ferdinand Boersma (1906-1979) (3x)

Narcissen boeket ; Landschap ; Boerderij

alle gesigneerd

1x olieverf op paneel (zonder lijst), 1x olieverf op doek geplakt op board, 1x olieverf op board, diverse afm van circa 29x43 tot 36x50 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60