Lot 51
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Edith Janzen (1953) (2x) en Frans Bianchi (1951)

Geuldal Zuid-Limburg ; Groente en fruitmarkt in de Provence ; Winter in de Dordogne

alle gesigneerd

2x aquarel, 1x acryl op board, diverse afm van circa 43x54 cm tot 51x61 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30