Lot 50
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Meinert Volkers (1927-2000) (4x)

"Kijkduin" ; Tekens uit de ruimte ; "Winterlandschap" ; Vogelenzang

alle gesigneerd en gedateerd

2x kleurpotlood op papier, 2x olieverf op doek, 1x zonder lijst, diverse afm van circa 37x47 cm en 52x36 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200