Lot 49
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Wil van Leeuwen (1909-1994) en David Schneuer (Pools, 1905-1988)

"De lente" ; Frivool half naakt

beide gesigneerd in potlood

2x litho's, diverse afm van 70x78 cm en 96x65 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70