Lot 48
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Charlotte Leeene (1945)

Ballerina's

gesigneerd en gedateerd '2004'

olieverf op board, 79x60 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120