Lot 47
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Johannes Hilverdink (1813-1902)

Rotslandschap met figuren

gesigneerd en gedateerd (linksonder)

aquarel op papier geplakt op board, zonder lijst, 63x95 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160