Lot 46
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Geurt van Eck (1901-1974) en Gonda de Bles (1944)

Abstracte compositie ; "Insekt"

beide gesigneerd en gedateerd

1x olieverf op doek en 1x acryl op papier geplakt op board, 1x zonder lijst, diverse afm van circa 61x70 cm (afm incl. lijst) en 76x98 cm (zonder lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50