Lot 45
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Arnold Smith (1905-1995) Hollandse School (20ste eeuw) en Ferdinand Boersma (1906 - 1979)

Stillevens

alle gesigneerd

2x olieverf op doek en 1x olieverf op board, 2x zonder lijst, diverse afm van 40x50 cm tot 65x45 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70