Lot 44
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Nora Stroink (1897-1978) (2x)

2 Kleurrijke landschappen

beide gesigneerd

beide olieverf op doek, 55x69 cm en 66x85 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60