Lot 68
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Frist Giltay (1907-1970) en Hollandse School (20ste eeuw)

Grachtengezicht; Lentebloesem

beide gesigneerd

1x olieverf op board, 1x olieverf op paneel, circa 37x43 cm en 46x54 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70