Lot 43
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Dirk Landsman (1922-2006), Annet Hilterman (20ste eeuw), Klaas de Poel (20ste eeuw) en Hollandse School (20ste eeuw)

Diverse kleurrijke landschappen

waarvan 3 gesigneerd

1x pastel, 1x olieverf op doek (zonder lijst), 2x aquarel, van 32x42 cm tot 53x73 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50