Lot 41
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Henk van den Ende (1908-1998) en Klaas de Poel (20ste eeuw)

Polderlandschap; Slootje

beide gesigneerd

1x olieverf op doek; 1x pastel, 47x64 cm en 60x80 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70