Lot 40
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Louis Randavel (1869-1947)

Boslandschap

gesigneerd

olieverf op paneel, 70x56 cm (afm. incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25