Lot 39
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Louis van Soest (1867-1948)

Winterlandschap

gesigneerd

olieverf op doek op board, 41x51 cm (zonder lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80