Lot 38
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Jan van Diemen (1954)

Tennisser

gesigneerd

olieverf op doek, 107x92 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60