Lot 37
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Dirk Landsman (1922-2006) (2x)

Plein 1813; Scheveningen terminus Tram

beide gesigneerd en gedateerd; beide geannoteerd op de achterzijde

biede olieverf op doek, beide circa 52x63 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160