Lot 36
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Dirk Landsman (1922-2006) (2x)

Tuinhoek Den Haag

beide gesigneerd en 1 gedateerd 1958; beide geannoteerd op de achterzijde

1x olieverf op doek, 1x olieverf op board, beide circa 65x57 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90