Lot 35
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Willem van Dort Sr. (1875-1949)

Bonschuiten aan de kust

gesigneerd rechtsonder

olieverf op doek, 48x63 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120