Lot 34
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Meindert Volkers (1927-2000)

'Eva'

gesigneerd en gedateerd 1988 (linksonder); gesigneerd, gedateerd em getiteld (op de achterzijde)

olieverf op paintersboard, 68x78 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70