Lot 33
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Theo Goedvriend (1879-1969)

Kleurrijk boslandschap

gesigneerd linksonder

olieverf op board, 67x54 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375