Lot 32
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Diverse werken (20ste eeuw) waaronder Marijke Kentgens en negentiende-eeuwse prent (6x)

Diverse voorstellingen

waarvan 5 in potlood gesigneerd

2x aquarel, 2x drukwerk, 1x foto, 1x aquarel en collage, van 27x21 cm tot 41x31 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25