Lot 26
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Willy Schermelé (1904-1995), Judith Vermeeren (20ste eeuw) en Roos de Lange (1936)

Bloemstilleven, Vuurtorenc, Imker met vogels

alle gesigneerd

alle aquarel, van 42x31 cm tot 77x61 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25