Lot 24
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Diverse kunstenaars waaronder Johannes Paul Vroom (1922-2006), Stamminga en Gregova (7x)

Diverse voorstellingen

alle gesigneerd

1x olieverf op board, 2x aquarel en 4x ets, van 42x34 tot 41x66 cm (afm. incl . lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30