Lot 22
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Onbekende makers, 20e eeuw (2x)

Twee bloemstillevens.

Olieverf op doek, 91x111 cm en 110x82 cm (incl. lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60