Lot 21
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Huertas, 20e eeuw (2x)

Twee herenportretten in 17e eeuwse stijl.

Olieverf op doek, l.o. en r.o. getekend, 98x81 cm (incl. lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100