Lot 20
Vendue Next Door | 5 juli 2021
T. Scherz en J. Harvey, 20e eeuw (2x)

Rivierlandschap en zeilschepen in gevecht op zee.

Olieverf op board, r.o. getekend, 62x80 cm en olieverf op doek, r.o. getekend, 73x83 cm (incl. lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45