Lot 19
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Verschillende makers, 20e eeuw (3x)

Vier hondjes met een schildpad en twee bloemstillevens.

Olieverf op doek, 53x62 cm, olieverf op board, 60x58 cm en olieverf op doek, 69x79 cm (incl. lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50