Lot 18
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Verschillende makers, 20e eeuw (3x)

Kasteel aan de waterkant, wintergezicht en een portret van een vrouw.

Olieverf op board, 24x23 cm, 47x54 cm, 63x53 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25