Lot 16
Vendue Next Door | 5 juli 2021
G.M. Fieret (20e eeuw)

Hollands rivierlandschap met koeien aan de waterkant.

Olieverf op doek, r.o. getekend, 90x114 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45