Lot 27
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Hendrik Adriaan Chr. Dekker (1836-1905) en 2x Hollandse School (20ste eeuw)

Boeren met kinderen op het erf; 2x Heidelandschap

waarvan 2 gesigneerd

1x olieverf op doek, 2x pastel op papier, van 33x73 tot 87x68 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120