Lot 25
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Vier diverse schilderijen en aquarellen

20e eeuw.

Portret van Christus / kruisdraging van Christus / winters berglandschap / bosbeek.

Olieverf op board, 34x29 cm / Oosindische inkttekening, 28x37 cm / viltstifttekening, 44x55 cm / aquarel, 54x43 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25