Lot 4
Vendue Next Door | 5 juli 2021
J. Bosboom en onbekende maker (2x)

Ingang van een kerk.

Potloodtekening. Gesigneerd linksonder. Ca. 28,5 x 13 cm. Ingelijst achter glas. - En 1 andere tekening.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50