Lot 5
Vendue Next Door | 5 juli 2021
WERELDKAART – “MAPPE-MONDE”.

Deels handgekleurde gravure. Uitgegeven in Parijs door Binet (ca. 1840). Ca. 15 x 26 cm. Ingelijst achter glas. - En een 17de-eeuwse gegraveerde kaart van Pozzuoli (uitgegeven in Rome door V. Mascardi, ca. 1616).

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45