Lot 6
Vendue Next Door | 5 juli 2021
VENETIË – “VUË et Perspective de la grande et celebre Place de St. Marc de Venise [..]”.

Handgekleurde kopergravure. Uitgegeven door Wichnyther (Londen) & P.A. Basset (Parijs, ca. 1770). Ca. 27 x 39 cm. Ingelijst achter glas. - En 1 soortgelijke 18de-eeuwse opticaprent (m.b.t. Madrid).

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40