Lot 12
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Jean Hardy (geboren in 1880).

Elegante jonge dame met papegaai en kaketoe.

Gesigneerd en genummerd “241/350” in potlood.

Kleurenets (uitgegeven ca. 1930). Ca. 38 x 53 cm. Ingelijst achter glas.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70