Lot 13
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Jean Hardy (geboren in 1880).

Elegante jonge dame met pauw.

Gesigneerd en “Epreuve d’artiste” in potlood. Gedrukt door Ad. Valcke voor Galerie Lutetia (Parijs, ca. 1926).

Kleurenets. Ca. 38 x 53 cm. Ingelijst achter glas.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90