Lot 28
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Jos Lussenbrug (1889-1975)

Grachtje

gesigneerd

olieverf op doek, 75x65 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260