Lot 29
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Claartje Mermans-Zoetmulder (20ste eeuw)

Heidelandschap in Waalre

gesigneerd en gedateerd '80' (linksonder)

olieverf op doek, 65x85 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50