Lot 30
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Jan den Hengst (1904-1982) en Waalko Jans Dingemans (1873-1925)

Gezicht op Amsterdam met Basiliek van de Heilige Nicolaas; Markt in Groningen

beide gesigneerd

1x aquarel; 1x ets, beide circa 55x65 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25