Lot 104
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Anutosh (1970)

'The serpent's lost garden' (2005)

gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)

acryl, olie op linnen, zonder lijst, 30x30 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375